Yükleniyor...
English French German Italian Japanese Chinese Russian Spanish
Kurumsal

KURUMSAL

US HUKUK , yenilikçi bir bakış açısı, profesyonel ve çözüm odaklı motivasyonu ile, Ticaret Hukuku, İcra Hukuku Tüketici Hukuku, İş Hukuku, İdare Hukuku, Aile Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında, her türlü hukuki destek, danışmanlık, sözleşmeler, ve bu branşlardaki tüm dava ve icra takiplerinin açılması ve takibi noktasında, 25 Yıla yakın tecrübesi ile BURSA ofisinde çalışmalarına devam etmektedir.

US HUKUK olarak etkin ve kaliteli hukuki hizmetin ancak belli bir alanda uzmanlaşma ile sağlanabileceğine inanmaktayız. Günümüz ticaret ve iş hayatında hukuki işlemlerin karmaşık yapıları avukatların belirli alanlarda uzmanlaşmasını gerektirmektedir.
 

Türkiye’de faaliyet gösteren önde gelen yerel  ve global şirketlere , ayrıca finansal kurumlara ve bireysel  müvekkillere ;  ticaret  hukuku ve sözleşmeler, iş hukuku , şirket satın alma ve birleşmeleri , icra –iflas hukuku, İdare Hukukuna ilişkin uyuşmazlık alanları başta olmak üzere hukukun tüm alanlarında avukatlık ve danışmanlık hizmeti  vermekteyiz.


            Bu motivasyon ve inançla çalışan US HUKUK BÜROSU hizmet verilen müvekkillerin ihtiyaçlarına dinamik ve yaratıcı çözümler sunmaktadır. Hukuk büromuzda ihtiyaç ve hedeflere uygun olarak her alanda ticari sözleşmeler hazırlamakta, müzakere ve iş görüşmelerinde profesyonel destek verilmektedir. Büromuz verilen danışmanlık hizmetleri ile bağlantılı olarak özel hukukun birçok alanında çok sayıda dava takip etmekte, yetkili mercilere gerekli başvurularda bulunmakta ve bunların takibini gerçekleştirmektedir.

Sürekli  iletişimin , bilgi aktarımının öneminin bilincinde, ihtiyacınız olan hukuki bilgiye sürekli ve düzenli raporlamalarla, teknolojik alt yapımızla istediğiniz zaman ve ihtiyacınız olduğu anda  ulaşabileceğiniz yapımızla, kurumsallık yürüyüşünüzde yanınızda olmaktan gurur duyarız.

Büromuz 1136 Sayılı Avukatlık Kanunu ve TBB ve Bursa Barosunun düzenleyici işlemleri kapsamında belirlenen tüm meslek ilkelerine yeminli olarak bağlıdır.

            Yasal uyarı: Sitede yer alan bilgi ve belgelerin kullanımı sonucunda doğabilecek her tür zarardan kullanıcı sorumludur. Sitede yer alan hiçbir görüş, yazılı ya da görsel materyal site sahibinin yazılı izni olmadıkça kullanılamaz, çoğaltılamaz ve yayınlanamaz. Web sitesi tamamen bilgilendirme amacına yönelik olarak tasarlanmıştır. Web sitesi aracılığı ile tarafımıza gönderilen bilgi, belge ve talepler avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmaz.

PRENSİPLERİMİZ

Hukukun üstünlüğü, gizlilik , profesyonellik ve kalite prensipleri doğrultusunda hareket etmeyi ilke edinen  US HUKUK, müvekkillerinin ticari sırlarını sıkı bir şekilde gizli tutmayı ve bu çerçevede gerekli tüm tedbirleri almayı prensip edinmiştir.

Bu doğrultuda; US HUKUK tarafından ,  avukat – müvekkil ilişkisi çerçevesinde edinilen ve müvekkilin ticari faaliyetleri ile ilgili her  türlü bilgiyi, hukuk kuralları ve kanunlar ile zorunlu kılınmadıkça veya müvekkillerimiz tarafından yetkilendirilmedikçe kesinlikle ifşa edilmeyecektir.

 

Haber Bülteni