Yükleniyor...
English French German Italian Japanese Chinese Russian Spanish
Kadromuz

 

EKİBİMİZ                             :

AVUKAT LEVENT US       :

                1972 Trabzon doğumludur. İlk orta ve lise öğrenimini Çorum’da tamamladıktan sonra, 1990 Yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanarak, 1994 yılında mezun olmuştur. Yedek Subay olarak yapmış bulunduğu askerlik görevinden sonra, 1997 yılından itibaren serbest avukatlık hizmeti vermektedir.

                1997 yılından itibaren özellikle, İcra ve İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, İnşaat ve Kira Hukuku, İdare Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Aile Hukuku, Tazminat ve Sigorta Hukuku, Konkordato Hukuk alanlarında uzmanlaşma yoluna gitmiştir.

                Bunun yanı sıra Türkiye Barolar Birliği tarafından düzenlenen, Borçlar Kanunu’na Getirilen Yenilikler, Kira ve Kat Karşılığı İnşaat Sözleşmesi, Türk Ticaret Kanunu Uygulamaları ve Getirilen Yenilikler, Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Arabuluculuk Eğitimi, Bursa Uludağ Üniversitesi Sürekli Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi Konkordato Komiserliği Eğitimlerine katılmak suretiyle, sürekli olarak mesleki gelişimini sürdürmektedir.

 

AVUKAT EMİN ATAN     :

                1977 Sakarya doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini İzmir’de tamamladıktan sonra, 1999 Yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanarak, 2006 yılında mezun olmuştur. 2007 Yılında Sahra Sıhhiye Yedek Subay Okulu Disiplin Mahkemesi’nde Disiplin Subaylığı Danışmanı olarak askerliğini tamamladıktan sonra, 2007 yılından itibaren serbest avukatlık hizmeti vermektedir.

                2007 yılından itibaren özellikle, İcra İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, Bankalar Hukuku, İdare Hukuku, Aile Hukuk, İş Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında uzmanlaşma yoluna gitmiş, Türkiye Barolar Birliği, Bursa Barosu ve Ankara Üniversitesi tarafından düzenlenen mesleki eğitim faaliyetlerine katılmak suretiyle mesleki gelişimini sürdürmeye devam etmiştir.

İCRA TAKİBİ KONUSUNDA UZMAN KADROMUZ              :

                Özellikle İcra ve İflas Hukuku ve buna bağlı icra takipleri konusunda uzmanlaşmış bulunan katip kadromuz, US HUKUK bünyesinde görev yapmaktadır.

Haber Bülteni